ALIZE MOHAIR CLASSIC

Стан: Новий

Виробник:

Склад: 25% Мохер - 24% Вовна- 51% Aкрил

Продається упаковкою - 5 мотків по 100 грам

556 грн.

Замовлення в один клік

Характеристики

вага мотка 100 гр
Упаковка 5 х 100 гр
мінімальний номер спиць №5
максимальний номер спиць №7
мінімальний номер гачка №2
максимальный номер гачка №4

Інформація

АЛІЗЕ МОХЕР КЛАССІК

СКЛАД ПРЯЖІ: 25% мохер, 24% вовна, 51% акрил


    Пряжа: Фантазійна
    Вага мотка: 100 грам
    Орієнтовна довжина: 200м
    Упаковка: 5 шт х 100 грам
    Спиці, що рекомендуються: № 5 - 7
    Гачки, що рекомендуються: № 2 - 4

   Пряжа Alize Mohair Classic – м'який, дуже теплий та пухнастий класичний мохер для в'язання зимових речей. Ниточка якісна, пухнаста, середньої товщини – 200м у мотку 100 гр. Склад пряжі Алізе Мохер Класік – 25% мохер, 24% вовни та 51% акрилу. Людям з чутливою шкірою вироби можуть трохи поколювати. Оскільки пряжа Alize Mohair Classic досить волохата, то в'язати трохи важко, втім як і з будь-якої пухнастої пряжі.

   Виробник рекомендує для в'язання з пряжі Alize Mohair Classic використовувати спиці 5-7 мм або гачок 2-4 мм, але в'язальниці радять брати менші спиці і гачки і витримувати рівномірний натяг нитки, щоб полотно було щільніше і не косило. Колірна палітра пряжі Алізе Мохер Класик ефектна, можна підібрати відтінок на свій смак.

    Речі з пряжі Alize Mohair Classic рекомендується прати при температурі 30℃, сушити на горизонтальній поверхні, а прасувати на мінімальній потужності. Пряжа Алізе Мохер Класік чудово підійде для різних зимових теплих жакетів, кофт, светрів, шаликів, рукавичок та різноманітних теплих зимових аксесуарів. Вироби із пряжі Alize Mohair Classic добре і довго носяться, не звалюються, після прання розпушуються, мають приголомшливий та неповторний вигляд.

Відгуки

Напишіть відгук

Може зацікавити: