Про компанію

Про компанію турецької пряжі для ручного в'язання "Пуфі"

   Дорогі рукодільниці і гості інтернет-магазину турецької пряжі для ручного в'язання "Пуфі", ми раді Вас вітати на сторінках нашого інтернет-магазину. У нас Ви можете вибрати з великого асортименту якісної і недорогої турецької пряжі ниточки різної товщини, складу і необхідної Вам кольорової гами найвідоміших турецьких виробників - ALIZE, YarnArt, Gazzal. Також тут можна купити різні інструменти і пристосування для в'язання, такі як - спиці, гачки, маркери, лічильники рядів, спиці для кос і т.п. Територіально наш інтернет-магазин знаходиться в м.Хмельницький.

Інформація про магазин

  •     Пряжа продається тільки упаковками;
  •     Мінімального замовлення немає;
  •     Оплата замовлень передоплатою на банківську карту або післяплатою;
  •     Відправка замовлень щодня крім понеділку - Укрпоштою, Новою Поштою, Делівері або іншою транспортною компанією за погодженням з клієнтом.
  •     Безкоштовна доставка на відділення при роздрібному замовленні передплатою на суму від 2500 грн в одну сторону.
  •     Для оптових покупців діє знижка 8% на єдиноразову покупку передплатою сумою понад 3500 грн. Доставку оптового замовлення сплачує покупець. Клієнт при узгодженні замовлення повідомляє менеджеру про бажання застосувати оптову знижку до замовлення, після чого менеджер перераховує рахунок.
  • Акції не суммуються! Одночасно може бути використана лише одна акція (безкоштовна доставка, оптова знижка чи роздрібна знижка).

Режим роботи менеджера

понеділок      з 10:00 до 21:00 (замовлення приймаються, відправок немає)

вівторок         з 10:00 до 21:00

середа            з 10:00 до 21:00

четвер            з 10:00 до 21:00

п'ятниця         з 10:00 до 21:00

субота            з 10:00 до 14:00

неділя - вихідний


Бажаємо Вам вдалих покупок на сторінках нашого інтернет-магазину!