ALIZE BABY WOOL

Стан: Новий

Виробник:

Склад: 40% Вовна, 20% Бамбук, 40% Акрил

Продається упаковкою - 10 мотків по 50 грам

456 грн.

Замовлення в один клік

Характеристики

вага мотка 50 гр
Упаковка 10 х 50 гр
мінімальний номер спиць №2.5
максимальний номер спиць №4
мінімальний номер гачка №1
максимальный номер гачка №3

Інформація

АЛІЗЕ БЕБІ ВУЛ

СКЛАД ПРЯЖІ: 40% вовна, 20% бамбук, 40% акрил

    Пряжа: Класична
    Вага мотка: 50 грам
    Орієнтовна довжина: 175м
    Упаковка: 10 шт х 50 грам
    Спиці, що рекомендуються: № 2,5 - 4
    Гачки, що рекомендуються: № 1 - 3

   Alize Baby Wool – м'яка, тепла та ніжна пряжа для в'язання зимових дитячих речей. Ниточка дуже якісна, зовсім не колеться, тонка і шовковиста на дотик (завдяки волокнам бамбука, що входять до складу пряжі). Натуральні бамбукові волокна мають унікальні властивості - антибактеріальні, гігроскопічні та гіпоалергенні. У мотку пряжі Алізе Бебі Вул на 50 гр. 175 метрів пружної м'якої нитки. Склад пряжі Alize Baby Wool – 40% вовни, 20% бамбука та 40% акрилу. Пряжа Алізе Бебі Вул зовсім не колеться, тому вироби з цієї пряжі ідеально підійдуть людям із чутливою шкірою та малюкам.

   Виробник рекомендує для в'язання використовувати спиці 2,5-4мм або гачок 1-3мм, при цьому полотно виходить дуже приємне та м'яке. При розпусканні виробу пряжа не втрачає свого вигляду та якості. Колірна палітра пряжі Alize Baby Wool переважно пастельна, дитяча – можна підібрати відтінок на свій смак.

   Речі з пряжі Алізе Бебі Вул рекомендується прати при температурі 30℃, сушити на горизонтальній поверхні, а прасувати на мінімальній потужності. Вироби після прання та в процесі експлуатації не втрачають форму, добре носяться, не розтягуються та не скочуються. Пряжа Alize Baby Wool ідеально підійде діткам для різних зимових жакетів, кофтинок, светрів, шапочок, шарфіків, рукавичок та різноманітних теплих зимових аксесуарів.


Рекомендуються спиці 2,5-4, гачок 1-3.

В моточку 50г, довжина нитки 175м.

Відгуки

Напишіть відгук

Може зацікавити: